شنبه تا پنج شنبه از ساعت 7:00 صبح لغایت 18:00 و ایام تعطیل 7:00 الی 14:00-مراجعه حضوری نیز پذیرفته می شود.در این مرکز معاینه فنی معمولی و برتر انجام می شود.
  • با ما تماس بگیرید

    ۴۵۹۸ ۳۳۵۳ 21 98+

  • ایمیل

    info@tehran-zamanabad.ir

  • تماس با ما
 برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه ستاد معاینه فنی خودروهای تهران

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه ستاد معاینه فنی خودروهای تهران

ستاد معاینه فنی همچون سنوات گذشته موفق به دریافت گزارش مطلوب از حسابرس مستقل و بازرس قانونی گردید.

به گزارش روابط عمومی، معاون مالی و اداری ستاد معاینه فنی خودروهای تهران منصور ملکی می آبادی، از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه ستاد در روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۴/۲۴ در محل معاونت حمل ونقل وترافیک شهرداری تهران با حضور سهامداران ، اعضای محترم هیات مدیره، مدیرعامل، مدیر کل محترم امور مجامع و شوراهای سازمان ها، بازرس قانونی و حسابرس مستقل و مدیران ستاد خبر داد.

در این جلسه ضمن قرائت گزارش مطلوب حسابرسی توسط حسابرس و بازرس قانونی، گزارش فعالیت های هیات مدیره و اقلام مندرج در صورت های مالی توسط مدیرعامل و معاون مالی و اداری ستاد معاینه فنی ارائه گردید.

در ادامه مدیر کل امور مجامع هوشنگ عمرانی ضمن قدردانی و تشکر از تلاش و خدمات ارزنده کلیه مدیران و کارکنان ستاد در سال۹۷ و آرزوی توفیقات روز افزون برای مجموعه معاینه فنی، تکالیف و برنامه هایی را برای اعضاء هیئت مدیره در سال ۹۸ با رویکرد ارتقا کیفی سطح خدمات و ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان و پیگیری کلیه الزامات قانونی و تشکیلاتی ستاد معاینه فنی تبیین نمودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *